Ramki radiowe

Ramka radiowa 1 DIN Fiat Grande Punto 2005->, Fiat Linea 2007->

Fiat Grande Punto 2005->, Fiat Linea 2007->

Indeks: 00005
Indeks producenta: RAM-40.187.1
Producent: ACV

Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 3
19,99 PLN
Ilość

Niezawodna ramka radiowa
Zawsze klientom oferujemy najwyższej jakości sprzęt z górnej półki. Chcemy, aby nasz asortyment był kojarzony z solidnym wykonaniem oraz trwałością, dlatego współpracujemy z najlepszymi producentami. Wszystkie ramki radiowej dostępne na Car-Tronic to synonim precyzyjnego wykonania oraz bezawaryjności.

Ramka radiowa do samochodu Fiat Grande Punto
Planujesz wymianę radioodtwarzacza w samochodzie Fiat Grande Punto? W takim razie może przydać Ci się specjalna ramka radiową, którą mamy w naszej ofercie. To model dopasowany do właśnie tego pojazdu, na dodatek przedmiot wykonano w kolorze antracyt metalik. Możesz również zastosować to rozwiązanie w przypadku samochodu Fiat Linea.

Po co montuje się ramkę radiową?
Ramki radiowe pomagają zainstalować nowe, niefabryczne urządzenie multimedialne. Dodatkowo odpowiadają za bezpieczne mocowanie sprzętu oraz maskowanie wszystkich szczelin na kokpicie. Jeżeli masz w planach modyfikację swojego audio w samochodzie Fiat Grande Punto, to warto się zainteresować tą tematyką.

Ramka radiowa 1 DIN, umożliwia wymianę radia fabrycznego na uniwersalne. Maskuje szczeliny między kokpitem a radiem samochodowym. 

 

Typ akcesoriów car audio: Ramka radiowa

Wersja: 1 DIN

Kolor: srebrny
 

Marka i model samochodu : 

  • Fiat Grande Punto 2005->
  • Fiat Linea 2007->

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz