Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Systemy nawigacyjne

Stacja multimedialna Alpine X803DC-U, nawigacja CarPlay, Android Auto, 8 calowy ekran dotykowy

Indeks: 12059
Indeks producenta: X803DC-U
EAN: 4958043622566
Producent: ALPINE

Status: dostępny od 5 do 10 dni
Dostępność: 100 lub więcej
6 599,00 PLN
Ilość

8-calowa nawigacja z mapami TomTom z funkcją transportu ciężarowego, zgodna z Apple CarPlay i Android Auto


Systemy Alpine Freestyle zostały stworzone, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na niestandardowy system instalacyjny. Freestyle może być używany zwłaszcza w pojazdach, w których nie pasuje zwykłe radio lub nawigacja i nie są dostępne żadne rozwiązania. Następnie od umiejętności instalatora zależy wykorzystanie systemu Freestyle do stworzenia doskonałego rozwiązania dla pojazdu.

System nawigacji Alpine Style trzeciej generacji oferuje rozbudowane opcje multimedialne, w tym kompatybilność z Apple CarPlay i Android Auto, a także najnowocześniejszą nawigację iGo Primo Nextgen z mapami TomTom i 3-letnimi bezpłatnymi aktualizacjami map. Posiada również znacznie szybszy procesor nawigacji i większą pamięć systemową, co zapewnia płynne działanie systemu. Możesz teraz także powiększać i pomniejszać mapę nawigacyjną za pomocą gestów uszczypnięcia palcami.


Freestyle firmy Alpine: instalacja niestandardowa

Ekran dotykowy WVGA o wysokiej rozdzielczości
8-calowy wyświetlacz WVGA o wysokiej rozdzielczości umożliwia pełną obsługę systemu za pomocą technologii ekranu dotykowego i zawiera najnowszą technologię ulepszania wideo, zapewniającą wyjątkową klarowność obrazu, kontrast i rozdzielczość. Dzięki temu mapy nawigacyjne są wyświetlane z oszałamiającą szczegółowością, a filmy lub klipy wideo stają się prawdziwym kinowym doświadczeniem. Interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny i został zaprojektowany tak, aby idealnie zintegrować się z Twoim pojazdem. Możesz wybierać spośród różnych kolorów i wzorów ekranu, które najlepiej pasują do Twojego gustu i pojazdu.
8-calowy ekran z obudową 1 DIN
Coraz więcej pojazdów ma w desce rozdzielczej miejsce na 7- lub 8-calowy ekran, jednak za ekranem nie ma miejsca na pełny produkt 2DIN. Jednym z pojazdów o takiej konstrukcji deski rozdzielczej jest na przykład nowy SMART. Firma Alpine zaprojektowała X803DC-U, aby rozwiązać ten problem, umieszczając obudowę 1DIN z tyłu 8-calowego ekranu. Dzięki zestawowi montażowemu Alpine przeznaczonemu do konkretnego samochodu możesz uzyskać doskonały montaż i oryginalny wygląd producenta.

Działa z Apple CarPlay
Innowacyjny X803DC-U z kompatybilnością z Apple CarPlay zapewnia inteligentniejszy sposób korzystania z iPhone'a w drodze. Apple CarPlay daje użytkownikom iPhone'a niezwykle intuicyjny sposób na wykonywanie połączeń, korzystanie z map, słuchanie muzyki i dostęp do wiadomości za pomocą jednego słowa lub dotyku. Możesz nawet słuchać Spotify, radia internetowego lub podcastów podczas podróży, aby zapewnić prawdziwie połączone wrażenia. Wystarczy podłączyć iPhone'a z obsługą CarPlay do portu USB w Alpine i gotowe.
Działa z Androidem Auto
Android Auto został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi, zintegrowanym elementom sterującym na kierownicy i nowym, potężnym komendom głosowym, został zaprojektowany tak, aby zminimalizować rozproszenie uwagi, dzięki czemu możesz skupić się na drodze. Android Auto automatycznie dostarcza przydatne informacje i organizuje je w proste karty, które pojawiają się tylko wtedy, gdy są potrzebne. Zarówno Apple CarPlay, jak i Android Auto mogą uzyskać dostęp do anteny nawigacyjnej X803DC-U, zapewniając najwyższą dokładność podczas korzystania z aplikacji nawigacyjnych.

Regulowane oświetlenie
Możesz łatwo dostosować kolor podświetlenia przycisków sterujących do 6 różnych kolorów (biały, czerwony, żółty, bursztynowy, niebieski i zielony), aby dopasować system Freestyle do podświetlenia deski rozdzielczej. Możesz także dostosować intensywność jasności na 2 poziomach. Możesz również odpowiednio dostosować tło wyświetlacza.
Nawigacja/odbiornik multimedialny 1 DIN
Odbiornik mediów jest bardzo kompaktowy i ma dokładne pomiary 1DIN. Ułatwia to znalezienie odpowiedniej przestrzeni za deską rozdzielczą lub konsolą środkową do zainstalowania urządzenia.

Zaawansowane opcje dostrajania dźwięku
X803DC-U zapewnia moc zaawansowanego przetwarzania dźwięku w Twoim samochodzie dzięki BASS ENGINE SQ, aby zmaksymalizować basy i ogólny balans tonów, a także wiele niestandardowych funkcji dostrajania, takich jak cyfrowa korekcja czasu, cyfrowy X-Over i podwójny 9-pasmowy korektor parametryczny. Co najważniejsze, możesz je łatwo ustawić ze smartfona za pomocą aplikacji Alpine TuneIt. Dostajesz również Media Xpander, 24-bitowy DAC i 3 wyjścia przedwzmacniacza (2 V).
Odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości
To urządzenie Alpine może odtwarzać pliki audio w formacie FLAC – w tym kompatybilność z 24/96 i 24/192 Hi-Res Audio.

Wbudowana nawigacja iGo Primo NextGen
Nawigacja iGo Primo NextGen jest obecnie jednym z najlepszych programów nawigacyjnych na rynku. W połączeniu z potężnym sprzętem i mocą obliczeniową Alpine, otrzymujesz bardzo dokładny i super szybki system nawigacyjny do swojego samochodu. Na przykład obliczenie trasy z Monachium do Paryża zajmuje tylko kilka sekund. System jest wyposażony w mnóstwo przydatnych i unikalnych funkcji nawigacyjnych, od częściowego wprowadzania adresu z automatycznym wykrywaniem, prowadzenie po trasie TMC, ikony punktów orientacyjnych 3D i wiele innych. Zawiera również setki tysięcy UM-ów, aby ułatwić znajdowanie restauracji i wszelkiego rodzaju miejsc publicznych w Twojej okolicy.
Mapy TomTom z 3-letnimi bezpłatnymi aktualizacjami
System nawigacji jest tak dobry, jak jego baza danych map: X803DC-U zawiera mapy TomTom, które zapewniają niesamowity zasięg map 48 krajów europejskich. W ciągu 3 lat od pierwszej poprawki nawigacji możesz wejść na stronę alpine.naviextras.com, aby bezpłatnie pobrać aktualizacje map dla swojego urządzenia Alpine — możesz to zrobić nawet bez żadnych ograniczeń co do częstotliwości aktualizacji. Po upływie 3 lat możesz pobrać pakiety map regionalnych lub pełną aktualizację map europejskich w zależności od potrzeb za bardzo rozsądną cenę.

park4Night inside
Ten system nawigacji jest fabrycznie wyposażony w popularne oprogramowanie do kamperów park4night. Obszerna baza danych oferuje ponad 120 000 kempingów w całej Europie i działa w pełni offline, gdziekolwiek jesteś. Możesz wyszukać swój następny kemping według kategorii, kraju lub regionu bezpośrednio na ekranie Alpine na swojej trasie lub w miejscu docelowym. Ikony podają szczegółowe informacje o godzinach otwarcia i dostępnych usługach każdego kempingu (takich jak Wi-Fi, pralnia lub dostępność kanalizacji), a także możesz zobaczyć odległość, oceny użytkowników, komentarze, a nawet zdjęcia, aby wybrać odpowiedni kemping Twoje potrzeby. Zadzwoń z wyprzedzeniem lub rozpocznij prowadzenie do wybranego pola kempingowego jednym naciśnięciem przycisku. Baza danych jest corocznie aktualizowana i zawiera wszystkie najnowsze informacje o polach kempingowych oraz aktualne oceny i komentarze użytkowników. Park4night inside jest preinstalowany we wszystkich systemach nawigacyjnych do samochodów kempingowych serii Alpine X903 DC dostarczonych po 1 czerwca 2020 r. Możesz również dodać bazę danych park4night do dowolnej serii X903 DC zakupionej przed tą datą, kupując i instalując MHS-P4N (pamięć aktualizacyjna USB park4night ). Uwaga: systemy serii X901 i X902 nie są kompatybilne z park4night.

Ustaw wymiary swojego pojazdu
Dużą zaletą tego produktu nawigacyjnego jest to, że możesz wprowadzić wysokość, długość, szerokość, wagę pojazdu oraz to, czy holujesz przyczepę, czy nie. Parametry te są następnie brane pod uwagę podczas obliczania trasy, aby uniknąć wyników, które są nieodpowiednie dla konkretnego pojazdu.
Ustaw parametry ładunku
Rodzaj przewożonego ładunku jest równie ważny jak wymiary i waga ciężarówki: wiele obszarów ma surowe przepisy dotyczące towarów niebezpiecznych i nie można ich wprowadzić, jeśli ładowany jest określony rodzaj ładunku. Ta jednostka nawigacyjna umożliwia wprowadzanie rodzaju ładunku (takiego jak materiały wybuchowe, gaz łatwopalny lub niepalny, substancje trujące itp.), aby uniknąć sytuacji, w której obliczanie trasy obejmuje obszary o ograniczonym dostępie.

Nawigacja online z Apple CarPlay
Podczas jazdy Mapy pomagają znaleźć drogę do celu dzięki wypowiadanym wskazówkom zakręt po zakręcie i nowym, czytelnym wizualizacjom. Gdy zbliża się zakręt, widok przybliża się, aby pokazać dokładnie, dokąd należy się udać. Po drodze duże znaki i strzałki prowadzą Cię we właściwym kierunku i informują, ile czasu zajmie dotarcie tam. Szukasz stacji benzynowej, restauracji lub kawiarni na swojej trasie? Nowe przyciski na ekranie nawigacji pomagają szybko znaleźć najbliższe miejsca i oszacować, ile czasu objazd doda do Twojej podróży. Jeśli dwukrotnie naciśniesz klawisz nawigacyjny na X803DC-U, aktywujesz nawigację Apple CarPlay bez przechodzenia przez wiele punktów menu.
Nawigacja online z Android Auto
Niech Mapy Google wyznaczają kierunek. Dzięki bezpłatnej nawigacji głosowej, aktualnym informacjom o ruchu drogowym, wskazówkom dotyczącym pasa ruchu i nie tylko, łatwo dotrzesz do celu. Niezależnie od tego, czy jest wyświetlany na ekranie telefonu, czy na wyświetlaczu samochodu, Android Auto został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Dzięki większym celom dotykowym, uproszczonemu interfejsowi i łatwym w obsłudze komendom głosowym, został zaprojektowany tak, aby zminimalizować rozproszenie uwagi, dzięki czemu możesz skupić się na drodze. X803DC-U bezproblemowo współpracuje z mapami Android Auto i Google. Android Auto może nawet uzyskać dostęp do anteny nawigacyjnej Alpine w celu uzyskania najwyższej dokładności pozycjonowania.

Kompatybilny z GPS i Glonass
Więcej satelitów oznacza wyższą dokładność nawigacji i szybsze ustalanie pozycji. Ten produkt Alpine jest kompatybilny z sygnałami satelitarnymi GPS i może również odbierać dane pozycjonowania z satelitów Glonass. Daje to duże korzyści zwłaszcza w środowisku miejskim z wieloma wysokimi budynkami oraz podczas jazdy w pobliżu wysokich gór. Korzystając z nawigacji z Apple CarPlay i Glonass, możesz również skorzystać z tej nowej ulepszonej kompatybilności.
Wbudowana technologia Bluetooth®
Wbudowany moduł Bluetooth® umożliwia bezprzewodowe połączenie telefonu komórkowego w celu komunikacji bez użycia rąk. Bardzo intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia ustawienie głośności mikrofonu i głośnika. Zawiera również funkcję szybkiego wybierania najczęściej wybieranych numerów. Bluetooth® umożliwia również strumieniowe przesyłanie dźwięku z telefonu: zawartość audio, a nawet radio internetowe można bezprzewodowo przesyłać do urządzenia Alpine.

Łączność z magistralą danych pojazdu
Jeśli Twój samochód jest wyposażony w czujniki parkowania, możesz nadal korzystać z tej wygodnej funkcji w X803DC-U. Firma Alpine oferuje interfejsy magistrali danych pojazdu, aby podłączyć system nawigacji do pojazdu. Umożliwia to kompatybilność z przyciskami sterowania na kierownicy pojazdu, wyświetlaniem ustawień klimatyzacji oraz wyświetlaniem czujnika parkowania. Możesz nawet zobaczyć strzałki nawigacji zakręt po zakręcie na wyświetlaczu wielofunkcyjnym w zestawie wskaźników (jeśli pojazd to obsługuje).
Kamery wspomagania jazdy
Kamera cofania to świetny sposób na bezpieczniejsze cofanie. Obraz z kamery włącza się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego, a wskazówki odległości, które można dostosować do rozmiaru samochodu, pojawią się na ekranie, aby pomóc w bezpiecznym zaparkowaniu samochodu. Alpine oferuje szeroką gamę kamer przednich i tylnych, w tym kamery z wieloma widokami z możliwością wyboru kątów widzenia i sterowaniem dotykowym z ekranu. Możesz nawet jednocześnie oglądać ekran kamery i ekran czujnika parkowania.

Ulubione
Czy nie byłoby wygodnie mieć aplikację, która za jednym spojrzeniem pokazuje wszystkie Twoje ulubione numery telefonów, stacje radiowe, miejsca docelowe nawigacji i wiele więcej?! Ulubione to właśnie to. Po prostu przytrzymaj przycisk audio przez jedną sekundę, aby aktywować widok Ulubione i gotowe.
Kontrola głosu
Naciśnij przycisk VOICE na urządzeniu Alpine lub przyciskach na kierownicy (jeśli są obsługiwane), aby aktywować SIRI lub OK Google. Możesz po prostu dzwonić do ludzi, wprowadzać cele nawigacji, pisać i wysyłać wiadomości lub po prostu powiedzieć piosenkę lub listę odtwarzania, której lubisz słuchać – żeby wymienić tylko kilka przykładów. Jest to bardzo wygodny sposób kontrolowania systemu Alpine, jednocześnie nie spuszczając oczu z drogi.

CECHY

Tuner

 • Stacje pamięci (FM: 24 / MW: 6 / LW: 6)
 • Pamięć: pamięć automatyczna
 • Tryb wyszukiwania: wybór lokalny / DX

RDS

 • Funkcje RDS: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, WIADOMOŚCI, RADIO TEKST

Tuner DAB

 • Wbudowany tuner DAB+
 • Obsługiwane DAB+/DMB
 • Usługa pokazu slajdów DAB+
 • DLS (usługa etykiet dynamicznych)
 • Śledzenie usługi DAB
 • Awaria RDS (jeśli jest dostępna)
 • Preset serwisowy: 18 Presetów pamięci
 • Automatyczny zespół/pamięć serwisowa
 • Funkcja wyszukiwania usług
 • Funkcja wyszukiwania PTY
 • Funkcja wyszukiwania alfabetycznego
 • Wybór zasilania anteny

BLUETOOTH®

 • Wbudowany moduł BLUETOOTH®
 • Technologia mowy szerokopasmowej
 • Kompatybilny z HFP (profil zestawu głośnomówiącego)
 • Strumieniowe przesyłanie muzyki: Kompatybilny z profilem A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
 • Sterowanie strumieniowe przesyłanie muzyki: Kompatybilny z AVRCP (profil zdalnego sterowania audio/wideo) w wersji 1.5
 • Zaawansowana technologia BLUETOOTH®
 • Połączenie: obsługiwane SSP (proste bezpieczne parowanie)
 • Indywidualne połączenie z zestawem głośnomówiącym i strumieniowe przesyłanie muzyki
 • Książka telefoniczna: Synchronizacja książki telefonicznej
 • Szybkie wybieranie: 4 zaprogramowane pamięci (na telefon)
 • Rejestracja wielu numerów telefonów: dla jednej nazwy można zapisać 5 numerów telefonów
 • Wyświetlanie nazwy urządzenia
 • Automatyczna odpowiedź
 • Wyświetlanie historii połączeń: Połączenia wychodzące / Połączenia przychodzące / Połączenia nieodebrane
 • Funkcja ponownego wybierania
 • Regulacja poziomu głośności mowy: możliwa dla głośności wychodzącej i przychodzącej
 • Funkcja DTMF (tonowy)
 • Wskaźnik siły sygnału
 • Wskaźnik poziomu baterii
 • Wybór języka menu: 24 języki
 • Możliwość aktualizacji oprogramowania sprzętowego
 • Mikrofon w zestawie

Stworzony dla iPoda®/iPhone'a®

 • Kompatybilność z iPodem/iPhonem: kompatybilny ze wszystkimi modelami z wyjątkiem iPhone'a 1. i 2. generacji
 • Połączenie: Wymagane KCU-471i (sprzedawane oddzielnie)
 • Odtwarzanie muzyki
 • Dostępne opcje: Lista odtwarzania / Wykonawca / Album / Utwór / Podcast / Gatunek / Kompozytor / Audiobook
 • Wyszukiwanie alfabetyczne
 • Wyświetlacz grafiki
 • Bezpośrednio w górę / w dół: Lista odtwarzania / Artysta / Album / Gatunek / Kompozytor
 • MIX. (Odtwarzaj w kolejności losowej): piosenki, albumy, wszystko
 • Powtarzanie
 • Ładowanie baterii

Łączność

 • Działa z Apple CarPlay (wymaga iPhone'a z obsługą CarPlay)
 • Działa z Android Auto (wymaga smartfona z obsługą Android Auto)

Funkcja nawigacji

 • Zasięg mapy: 48 krajów (Europa Zachodnia i Wschodnia)
 • Język menu: 29 języków
 • Język wskazówek głosowych: 29 języków wskazówek głosowych, 15 języków funkcji zamiany tekstu na mowę (TTS)
 • Zaawansowane wyszukiwanie adresu
 • Wyszukiwanie kodu pocztowego
 • Swobodne wyszukiwanie formularzy
 • Wyszukiwanie częściowych nazw
 • Zaawansowane funkcje POI
 • Inteligentne trasy: inteligentne trasy wykorzystujące historyczne wzorce ruchu
 • Zaawansowane planowanie tras
 • Wyszukiwanie trasy ekologicznej
 • 7 Zalecenia dotyczące alternatywnej trasy
 • Zaawansowany tryb TMC
 • Tryb wyświetlania mapy: 2D Kierunek w górę, 2D Północ w górę, 3D
 • Tryb miasta 3D: budynek 3D/wyświetlanie ikon
 • Wyświetlanie mapy wysokości: mapy 3D z trybem wysokości
 • Widok skrzyżowania autostrad 3D: Widok skrzyżowania ze słupkiem drogowym
 • Sugestia pasa jazdy
 • Tryb tunelowy
 • Tryb autostradowy
 • Miksowanie wskazówek głosowych
 • Tekst na mowę
 • Bezpośrednie połączenie telefoniczne z danych POI
 • 3 czujniki pozycjonowania: GPS, żyroskop, impuls prędkości pojazdu

Połączenie z nośnikiem USB

 • Połączenie USB: Przedłużacz USB w zestawie
 • Odtwarzanie muzyki: kompatybilne z FLAC/MP3/WMA/AAC
 • Odtwarzanie wideo: kompatybilne z MP4
 • Wyszukiwanie według nazwy pliku/folderu
 • Wyszukiwanie informacji o tagach
 • Folder w górę / w dół
 • Odtwarzanie losowe
 • Powtarzanie

Dostrajanie dźwięku

 • Silnik basowy SQ
 • Bass Engine™ Pro
 • Regulacja poziomu subwoofera
 • Wybór fazy subwoofera
 • Wyjście przedwzmacniacza wysokiego napięcia 2 V
 • Korektor: płaski, pop, rock, wiadomości, jazz, taniec elektryczny, hip hop, łatwe słuchanie, country, muzyka klasyczna
 • Podwójny korektor HD (9-pasmowy korektor parametryczny przód/tył)
 • 6-kanałowa cyfrowa korekcja czasu
 • Ustawienie zwrotnicy cyfrowej
 • Dostosowane ustawienia dźwięku według typu samochodu
 • MediaXpander HD
 • Ustawienie poziomu głośności aplikacji
 • Pobieranie danych ustawień dźwięku
 • Łatwe dostosowywanie dźwięku krok po kroku
 • Gotowa aplikacja Alpine TuneIt

Ogólne

 • Moc wyjściowa: Wzmacniacz o dużej mocy 4 x 50 W
 • Zaawansowany układ scalony zasilania
 • Wyświetlacz: 8-calowy pojemnościowy wyświetlacz WVGA o wysokiej rozdzielczości
 • Biały system podświetlenia LED
 • Podział ekranu 50/50: Zmienna pozycja lewa / prawa
 • Typ sterowania: Dotyk
 • Funkcja moich ulubionych
 • Automatyczna zmiana ustawień dla 2 użytkowników
 • Wysokiej jakości audiofilski projekt
 • 3 wyjścia przedwzmacniacza (2 V, przód / tył / subwoofer)
 • Wejście AUX: 1 wejście A/V AUX (mini jack 3,5 mm)
 • Funkcja zdalnego sterowania na kierownicy
 • Gotowy do obsługi interfejsu wyświetlacza pojazdu (połączenie UART)
 • Gotowy do zdalnego sterowania
 • Mieszanka wskazówek nawigacyjnych
 • Podłączenie kamery i wbudowane elementy sterujące dla kamer z wieloma widokami
 • Regulacja linii prowadzącej kamery
 • Automatyczne uruchamianie wyświetlacza kamery cofania
 • Tryb prosty i tryb informacyjny Wybór wyświetlania
 • Korektor wizualny
 • Regulacja kontrastu na żywo
 • Język menu: 24 języki (dla AV / Bluetooth), 29 języków (menu nawigacji i wskazówki głosowe)
 • Zegar
 • Automatyczny ściemniacz
 • Kod zabezpieczający przed kradzieżą
 • Możliwość aktualizacji oprogramowania sprzętowego
 • Przewód anteny zasilającej
 • Zdalne włączanie
 • Wejście HDMI (wymagane specjalne złącze Alpine HDMI)
 • Brak wpływu na Start-Stop silnika
 • Gotowy na opcjonalny odtwarzacz DVD DVE-5300
 • Ustawienie parametrów pojazdu
 • Wymiary (długość, szerokość, wysokość)
 • Rzeczywista i maksymalna dopuszczalna waga
 • Rodzaj ładunku (kategoria towarów niebezpiecznych tj. materiały wybuchowe, łatwopalne)
 • Korzystanie z przyczepy i liczba osi
 • Maksymalna dozwolona prędkość

Mapa i baza danych

 • Aktualizacja mapy online na stronie alpine.naviextras.com
 • Zawiera mapy TomTom
 • 3 lata bezpłatnej aktualizacji map (możliwe wielokrotne aktualizacje)

Instalacja

 • Dostępne rozwiązania Perfect FIT Kit

SPECYFIKACJA

Ekran

 • Rozmiar ekranu: 8-calowy pojemnościowy WVGA
 • Typ LCD: Przezroczysty typ TN LCD
 • System operacyjny: aktywna matryca TFT
 • Liczba elementów obrazu: 1 152 000 pikseli (800 x 3 x 480)
 • System oświetlenia: białe podświetlenie LED
 • Efektywna liczba elementów obrazu: 99,99%
 • System kolorów: NTSC, PAL

Maksymalna moc wyjściowa

 • Maksymalna moc wyjściowa: 4 x 50 W

Tuner FM

 • Zakres strojenia: 87,5 - 108,0 MHz
 • Czułość użytkowa mono: 8,1 dBf (0,7 µV / 75 omów)
 • Czułość wyciszenia 50 dB: 12 ​​dBf (1,1 µV / 75 omów)
 • Selektywność kanału alternatywnego: 80 dB
 • Stosunek sygnału do szumu: 65 dB
 • Separacja stereo: 35 dB
 • Współczynnik przechwytywania: 2 dB

Tuner MW

 • Zakres strojenia: 531 - 1602 kHz
 • Czułość użytkowa (norma IEC): 25,1 µV / 28 dBf

Tuner LW

 • Zakres strojenia: 153 - 281 kHz
 • Czułość użytkowa (norma IEC): 31,6 µV / 30 dBf

USB

 • Wymagania USB: USB 2.0
 • Maks. Pobór mocy: 1500 mA (obsługa CDP)
 • Klasa USB: klasa pamięci masowej, odtwarzanie z urządzenia
 • System plików: FAT 16/32
 • Dekodowanie MP3: MPEG-1/2 AUDIO Layer-3
 • Dekodowanie WMA: Windows Media™ Audio
 • Dekodowanie AAC: format ACC-LC (plik .m4a)
 • Dekodowanie FLAC
 • Liczba kanałów: 2-kanałowy (Stereo)
 • Pasmo przenoszenia: 5 - 20k Hz ±1 dB * Pasmo przenoszenia może się różnić w zależności od oprogramowania enkodera/przepływności
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne (przy 1 kHz): 0,008%
 • Zakres dynamiczny (przy 1 kHz): 95 dB
 • Stosunek sygnału do szumu: 100 dB
 • Separacja kanałów (przy 1kHz): 85 dB

GPS / Glonass

 • W zestawie antena nawigacyjna kompatybilna z GPS/Glonass

BLUETOOTH®

 • Wersja BLUETOOTH®: Bluetooth V2.1+EDR
 • Moc wyjściowa: +4 dBm Max. (Klasa mocy 2)
 • HFP: HFP (profil zestawu głośnomówiącego)
 • OPP (profil wypychania obiektów)
 • PBAP (profil dostępu do książki telefonicznej)
 • HSP (profil zestawu słuchawkowego)
 • A2DP: A2DP (Zaawansowany profil dystrybucji dźwięku)
 • AVRCP: AVRCP (profil zdalnego sterowania audio/wideo)
 • SPP (profil portu szeregowego)

Dostrajanie dźwięku

 • Regulacja poziomu subwoofera: od 0 do +15
 • Ustawienie fazy subwoofera: 0° lub 180°
 • BASS ENGINE SQ: tryb 5, poziom od 0 do +6
 • Filtr górnoprzepustowy: 20 / 25 / 31,5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
 • Filtr górnoprzepustowy (nachylenie): Wył. / -6 / -12 / -18 / -24 dB/okt.
 • HighPassFilter (wzmocnienie): -12 do 0 dB
 • Filtr dolnoprzepustowy: 20 / 25 / 31,5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
 • Filtr dolnoprzepustowy (nachylenie): Wył. / -6 / -12 / -18 / -24 dB/okt.
 • Filtr dolnoprzepustowy (wzmocnienie): -12 do 0 dB
 • Korekcja czasu: 0,0 - 9,9 ms (krok 0,1 ms)
 • Podwójny korektor HD z przodu + z tyłu
 • Korektor parametryczny (pasmo 1): 20 - 100 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 2): 63 - 315 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 3): 125 - 500 Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 4): 250 - 1k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 5): 500 - 2k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 6): 1k - 4k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 7): 2k - 7,2k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 8): 5.8k - 12k Hz
 • Korektor parametryczny (pasmo 9): 9k - 20k Hz
 • Korektor parametryczny (wzmocnienie): -14 do +14
 • Ustawienie poziomu głośności aplikacji: -14 do +14

Sekcja HDMI

 • Format wejściowy 720p/480p/VGA
 • Format wyjściowy 480p

Ogólny

 • Wymagania dotyczące zasilania: 14,4 V DC (dopuszczalne 11-16 V)
 • Wstępne napięcie wyjściowe (przed obcięciem): 2 V / 10 k omów
 • Maksymalny kąt montażu: 30°

Wymiary

 • Rozmiar Din: obudowa 1DIN i pojemnościowy ekran dotykowy 7”
 • Rozmiar podwozia (szer. x wys. x gł.) mm: 178 x 50 x 164 mm
 • Rozmiar noska (szer. x wys. x gł.) mm: 190 x 121 x 22 mm

Oprogramowanie przyczep kempingowych, kamperów i ciężarówek uwzględnia następujące ograniczenia i ograniczenia, obliczając trasę, a także wyświetla ostrzeżenia podczas jazdy bez obliczonej trasy w 40 krajach*:

 • Ogólne ograniczenia ruchu drogowego dla ciężarówek (tj. strefy ekologiczne)
 • Poprzez ograniczenia ruchu dla wszystkich kategorii towarów niebezpiecznych
 • (tj. materiały wybuchowe, łatwopalne)
 • Ograniczenia dotyczące zawracania i zawracania dla ciężarówek
 • Ograniczenia dotyczące przyczep
 • Ograniczenia długości
 • Ograniczenia szerokości
 • Ograniczenia wzrostu
 • Ograniczenia wagi
 • Ograniczenia wysokości i szerokości tuneli i przejść mostowych
 • Maksymalna dopuszczalna waga mostów

* Andora, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Kazachstan, Kosowo, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Monako, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania

Podstawowe
Rozmiar radia:1 DIN
Wielkość wyświetlacza:8 cali
Typ odtwarzacza:Brak napędu
Wbudowany odbiornik GPS:Tak
Tuner DAB+:Tak
Maksymalna moc wyjściowa:4 x 50W
Wejście USB:Tak
Wejście AUX:Tak
Kolor podświetlenia przycisków:Biały
Obsługa iPhone, iPod:Tak
Bluetooth:Wbudowany
Wejście HDMI:Tak

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Nazwa pliku Odnośnik Opis
IM_X803D-U_X803DC-U_INE-W720D_INE-W720DC_ALL.pdf Pobierz plik
OM_NS_X803D-U_X803DC-U_INE-W720D_INE-W720DC_EN_ALL.pdf Pobierz plik
OM_X803D-U_X803DC-U_INE-W720D_INE-W720DC_EN_ALL.pdf Pobierz plik
QRG_X803D-U_X803DC-U_INE-W720D_INE-W720DC_ALL.pdf Pobierz plik