Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Antyradary

Yanosik XS

Indeks: 08631
Indeks producenta: Yanosik XS
Producent: Yanosik

Status: chwilowo brak
Dostępność: 0
399,00 PLN
Ilość

Czym jest urządzenie Yanosik XS?
Urządzenie znane jako Yanosik XS jest odsłoną profesjonalnego komunikatora drogowego, który powstał z myślą o kierowcach. Dzięki swoim ergonomicznym rozmiarom może być użytkowany w bardzo wielu samochodach. To przydatny gadżet, który poinformuje Cię o aktualnej sytuacji na Twojej trasie, w tym o fotoradarach, wypadkach czy wszelkich kontrolach prędkości. Wszystkie dane odczytywane są ze satelity

Przydatność sprzętu Yanosik XS
Komunikaty nadawane przez Yanosik XS to nie tylko dane ze satelity, ale także informacje od innych uczestników ruchu drogowego. Wystarczy użyć odpowiednich przycisków. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia przemieszczanie się pojazdem, zwiększa bezpieczeństwo oraz świadomość o aktualnej sytuacji na trasie.

Komu przyda się Yanosik XS?
Yanosik XS to niedrogi gadżet, który może przydać się praktycznie każdemu, bez względu na to ile kilometrów pokonuje w skali roku. To propozycja dla osób poruszających się po miastach, czy długich trasach, a nawet do pracy.

Yanosik XS
Yanosik XS to najnowsza odsłona najskuteczniejszego komunikatora drogowego. Dzięki niewielkim rozmiarom i łatwemu podłączeniu stanowi idealny gadżet do każdego samochodu. Yanosik XS poinformuje Cię o aktualnej sytuacji na Twojej trasie, w tym o fotoradarach, wypadkach czy kontrolach prędkości.  Te dane z systemu pozyskiwane z satelity, które przekazuje informacje dotyczące analiz prędkości, z jakimi przemieszczają się użytkownicy korzystający z konkretnej drogi w danej chwili. Ponadto sami użytkownicy przekazują sygnały innym, za pomocą odpowiednich przycisków.
 

Co jeszcze?
Yanosik XS może stanowić idealny prezent szczególnie dla tych, którzy pracują jako kierowcy bądź bardzo często przemieszczają się samochodem, szczególnie poza miastem. Poznaj wszystkie zalety naszego najnowszego urządzenia na własnej skórze! Do ceny terminala należy doliczyć roczny abonament w kwocie 99zł/rok lub dożywotnią transmisje danych w cenie 299zł.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz