AUX/USB Adaptery

Złącze do AUDI, SEAT, SKODA, VW MMI 3G USB

Indeks: 05881
Indeks producenta: 14283
Producent: DIETZ

Status: niedostępny
Dostępność: 0
99,00 PLN
Ilość

Złącze do samochodów grupy V.A.G: AUDI, Seat , Skoda , Volkswagen wyposażonych w fabryczne jednostki nawigacyjne. Połączenie za pomocą tego złącza umożliwia zainstalowanie pamięci przenośnej Flash (n.p.PenDrivea) o pojemności 16GB MAX. Złącze pozwala również na ładowanie Twojego urządzenia.

KOMPATYBILNY Z MODELAMI:

AUDI od 2005 z MMi-3G - jednostki nawigacyjne:
A4 (navi wersja 8K od'2010)
A5 (navi wersja 8T od'2009)
Q5 (navi wersja 8R od'2008)

A6 i A6 ALLROAD (navi wersja 4F od'2008) Q7 (navi wersja 4L od'2010)


WYŁĄCZNIE egzemplarze wyposażone fabrycznie w gniazdo-port dokujący ze złączem AMI umieszczonym (n.p.) w podłokietniku (załączone zdjęcie) lub w schowku przed nogami pasażera


Złącze umożliwia podłączenie i sterowanie-przełączanie plików muzycznych (utworów) zapisanymi w pamięci przenośnej Flash (PenDrive) z manipulatorów JOYSTICK'a MMi (również z manipulatorów-przycisków w kole kierownicy).


a3
SEAT od 2008r. - jednostki nawigacyjne "TRINAX SYSTEM": oraz inne z fabrycznym gniazdem-portem dokującym ze złączem MDI umieszczonym (n.p.) w podłokietniku (załączone zdjęcie)
 

Złącze umożliwia podłączenie i sterowanie-przełączanie plików muzycznych (utworów) zapisanymi w pamięci przenośnej Flash (PenDrive) z manipulatorów na panelu radia (również z dotykowej matrycy TFT ).


SKODA od 2008r. - wyposażonych w fabryczne jednostki nawigacyjne Columbus


Amundsen oraz inne z fabrycznym gniazdem-portem dokującym ze złączem MDI umieszczonym (n.p.) w podłokietniku (załączone zdjęcie)


VW od 2008r. - wyposażonych WYŁĄCZNIE w fabryczne jednostki nawigacyjne RNS-315 RNS-510 oraz inne z fabrycznym gniazdem-portem dokującym ze złączem MDI umieszczonym (n.p.) w podłokietniku (załączone zdjęcie) Złącze umożliwia podłączenie i sterowanie-przełączanie plików muzycznych (utworów) zapisanymi w pamięci przenośnej Flash (PenDrive) z manipulatorów na panelu radia (również z dotykowej matrycy TFT ).

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również