Czujniki parkowania

Czujniki parkowania EMG-PS41 - 4 sensorowy zestaw na tylny zderzak

Czujniki parkowania EMG-PS41 - 4 sensorowy zestaw na tylny zderzak

Indeks: 08584
Indeks producenta: EMG-PS41
Producent: C-T

Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 3
347,23 PLN
Ilość

Czujniki parkowania EMG-PS41 - 4 sensorowy zestaw na tylny zderzak

Prezentujemy czujniki parkowania EMG-PS41 - 4 sensorowy zestaw na tylny zderzak, czyli uniwersalny komplet przeznaczony do montażu na każdym samochodzie. Czujniki pracują w oparciu o zaawansowaną technologię Steelmate. Zobacz i przekonaj się o ich możliwościach.

Udogodnienie, które doceni każdy kierowca

Czujniki parkowania EMG-PS41 z pewnością zostaną docenione przez każdego, nawet najbardziej wymagającego kierowcę. Cechują się bowiem błyskawiczną reakcją na przeszkodę – wynoszącą 0,05 sekundy. Inteligentne rozwiązania zastosowane przez producenta pozwalają też uniknąć fałszywych sygnałów o przeszkodzie, ponieważ czujniki wykrywają m.in. bagażniki i haki holownicze. Przeszkody są wykrywane, gdy znajdują się w odległości 30-150 cm od czujników. Poniżej tego dystansu nadawany jest stały sygnał ostrzegawczy. Produkt ten wyróżnia się też dużą wytrzymałością na temperatury i czynniki atmosferyczne.


Cechą wyróżniającą czujniki parkowania produkcji Steelmate od innych dostępnych na rynku to:
  -  bardzo duża odporność na warunki atmosferyczne (ulewy, burze) 
  -  zmieniające się pory roku (czujniki bezbłędnie działają w temperaturach od -40°C do +80°C)

Wszystkie oferowane czujniki parkowania produkcji Steelmate posiadają funkcję inteligentną, pozwalającą na odróżnienie haka holowniczego czy zamontowanego bagażnika od faktycznej przeszkody. Dzięki temu ich obecność nie powoduje fałszywych wskazań.
 
Montaż czujników parkowania produkcji Steelmate jest wyjątkowo prosty i zajmuje w wersji z wyświetlaczem do 1,5 godziny, w wersji z buzzerem do 1 godziny. Specjalne kable z wodoszczelnymi konektorami pozwalają na szybsze podłączenie przewodów oraz montaż bez ściągania zderzaka. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie w przypadku napraw blacharskich, ponieważ eliminuje wymianę kabla od centrali, wystarczy rozpiąć konektor i podłączyć nowy sensor.


Główne cechy :

  • Funkcja przesunięcia punktu "zero" o 20cm
  • Współpraca z samochodami wyposażonymi w hak holowniczy lub zewnętrzne koło zapasowe
  • Wodoodporne złącza
  • Możliwość lakierowania sensorów
  • Informacja dźwiękowa o przeszkodzie - BUZZER
  • Dwustopniowa regulacja tonu dźwięku
  • Trzystopniowa regulacja głośności dźwięku
  • System przystosowany do pracy w każdych warunkach atmosferycznych
  • nr homologacji E4 10R-03 1938, E4 10R-02 1424

Czujniki parkowania EMG-PS41 - 4 sensorowy zestaw na tylny zderzak – bezproblemowe parkowanie na wyciągnięcie ręki!

Parkowanie w trudnych warunkach może przysporzyć nam ogromną ilość problemów. W coraz to nowszych samochodach mamy do czynienia z obecnością czujników parkowania, które w znaczny sposób upraszczają wyżej wspomniany manewr. Niestety, jeżeli posiadamy auto starszej daty, nie możemy pozwolić sobie na tego typu wygodę, ale czy na pewno? Pozwól, że wyjdziemy do Ciebie ze świetną propozycją! Czujniki parkowania EMG-PS41 - 4 sensorowy zestaw na tylny zderzak sprawią, że Twoje życie na drodze stanie się jeszcze prostsze, niż to miało miejsce dotychczas! Zainwestuj w swoją wygodę!

Wyposaż swoje auto z Car-tronic!

Jeżeli cenisz dobro swojego samochodu, to na pewno powinieneś wyposażać je na naszej stronie! U nas odnajdziesz artykuły pochodzące od oryginalnych producentów!

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz