Adaptery do kierownicy

UNIWERSALNY PRZEWÓD DO JVC

Przewód do radioodbiorników JVC, łączący radioodbiornik z interfejsem Stalk(sterowanie radioodbiornikiem z kierownicy)

Indeks: 03362
Indeks producenta: 14994
Producent: Connects2

Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 8
28,15 PLN
Ilość

Uniwersalny przewód do JVC
Jest to niezbędny przewód, aby móc połączyć radioodbiornik marki JVC z adapterem wbudowanym w kierownicę. Każdy radioodbiornik i adapter potrzebują odpowiadającym sobie marką przewodów. Jeśli planujesz unowocześnić wnętrze swojego samochodu i myślisz o wzbogaceniu swojej kierownicy o wielofunkcyjny interfejs, nie zapomnij o przewodzie! Taki panel w kierownicy to nie tylko efektowny walor wizualny, ale także urządzenie, które zapewnia komfort i bezpieczeństwo jazdy, ponieważ dzięki niemu można sterować inne urządzenia, bez potrzeby odrywania rąk od kierownicy i spuszczania trasy z pola widzenia.
Pozostałe cechy przewodu do JVC
Łatwy w montażu przewód dla radioodbiornika marki JVC. Wykonany z tworzyw gwarantujących trwałość i wysoką jakość akcesoriów! Gruba powłoka przewodu chroni go przed kurzem wilgocią i temperaturą, co zapobiega przed przepaleniami czy urazami mechanicznymi.
 

Typ złącza samochodowego

przewód uniwersalny do radioodbiornika

Przeznaczenie - marka radia

Przewód do radioodbiorników JVC -> 2011 ->, łączący radioodbiornik z interfejsem Stalk (sterowanie radioodbiornikiem z kierownicy).

Przewód pasuje do wersji radioodbiorników przed i po 2011r. Podłączanie w zależności od radioodbiornika poprzez Jack lub okrągły terminal.

Dla JVC oznaczonymi jako KW-AVX. wymagany ten kabel 42ctjvc3lead

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz