Firma KEMKO, producent kosmetyków samochodowych oraz płynów eksploatacyjnych, oferuje rozwiązania B2B, a także dla odbiorców detalicznych. Firma w Polsce wprowadza produkty, od 2009 roku, oparte i opracowane na najlepszych i sprawdzonych produktach z rynku USA.

Trzy główne cele to zapewnić klientowi: „oszczędność czasu”, „zwiększyć komfort” i „umożliwić zastosowanie rozwiązań pro-ekologicznych”:

  1. Skracamy czas pracy przy pielęgnacji auta poprzez oferowanie produktów odpowiedniej jakości, zapewniającej łatwą ich aplikację i długie działanie.
  2. Zwiększamy komfort pracy poprzez odpowiednie opakowania, ułatwiające używanie i łatwiejsze stosowanie preparatów.
  3. Działamy pro ekologicznie poprzez nie stosowanie przy produkcji szkodliwych dla środowiska komponentów oraz stosujemy proekologiczne opakowania, które się nadają do wielokrotnego użytku.

Produkty w ofercie KEMKO są świetnie dostosowane do pracy w ręcznych myjniach samochodowych, automatycznych myjniach samochodowych, myjniach bezdotykowych, jak dla indywidualnych koneserów i entuzjastów swoich aut. Nawiązując kontakt dążymy do zadowolenia i długotrwałej współpracy, stale oferując najwyższą jakość produktów, doradztwo dla klienta i wsparcie sprzedaży dla naszych dystrybutorów.