Ramka do radia samochodowego Audi — jak wybrać?

Ramki radiowe umożliwiają nam stabilny i bezpieczny montaż nowego odbiornika w naszym samochodzie. Przed zakupem powinniśmy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników, które powodują, że wybrana przez nas ramka radiowa będzie odpowiednia do naszego samochodu. Na samym początku warto określić, do jakiego sprzętu potrzebna jest nam ramka. Rozmiary ramek określane są zazwyczaj jako 1 lub 2 DIN. W przypadku, w którym w naszym samochodzie możliwe jest założenie ramki 2 DIN, możemy również zdecydować się na zamienieniu jednej kieszeni radia na dodatkowy schowek w naszym samochodzie.

Oczywiście, rozmiar ramki to nie jedyny szczegół, na który musimy zwrócić uwagę podczas wyboru. Wielu producentów aut decyduje się na stworzenie swojego autorskiego radia o niestandardowych wymiarach, przez co wymiana radioodbiornika na nowy sprzęt jest utrudniona, jednak z tego problemu pomoże wyjść nam, dedykowana ramka do radia samochodowego stworzona pod konkretny model samochodu, dzięki której wymiana odbiornika stanie się dla nas prostą sprawą, niewymagającą od nas wielu zdolności manualnych.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy doborze ramki radiowej do Audi?

Mimo tego, że każda ramka do radia samochodowego wygląda podobnie, to jej odpowiedni dobór jest niezwykle ważny, przez co wybierając ją powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kilka ważnych elementów. Przede wszystkim, ramka powinna zostać wykonana z materiału dobrej jakości, ponieważ tylko wtedy zagwarantuje nam ona stabilny montaż oraz wytrzymałość. Co prawda, ceny ramek są niskie, jednak najlepiej jest sięgnąć po produkt z wyższej półki, ponieważ wytrzyma on w naszym samochodzie przez dłuższy czas, bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Innym kryterium, na które powinniśmy zwrócić uwagę, jest również dopasowanie elementów do odbiornika, który zakupiliśmy. Ze względu na dodatki, które ma w zestawie ramka maskująca do radia samochodowego, możemy tak naprawdę mieć wszystkie niezbędne elementy, dzięki czemu nie będziemy musieli się martwić o zakup części do jej odpowiedniego montażu. Ramka radiowa powinna również maskować szczeliny powstałe na skutek wymiany fabrycznego odbiornika, ponieważ jest to jedno, z jej głównych zadań, sprawiające, że jej montaż ma jakikolwiek sens.

Ramki radiowe Audi dostępne w naszej ofercie

Nasz sklep ceni sobie wygodę klienta, dlatego w naszej ofercie znajdziesz ramki radiowe dopasowane do konkretnych modeli aut. Co więcej, nasza bogata oferta dzieli się na ramki o różnych rozmiarach oraz zastosowaniach, aby spełnić wymagania każdego klienta. Dobra ramka do radia samochodowego powinna być odpowiednio dopasowana, dlatego znajdziesz u nas wiele różnych ramek dostosowanych do najpopularniejszych marek samochodów, niezależnie od rocznika produkcji modelu, czy innych ważnych szczegółów, na które powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając ramkę do naszego samochodu.

Każda ramka radiowa z naszej oferty zapewni Ci stabilne utrzymanie się w kieszeni Twojego samochodu oraz zagwarantuje Ci solidny montaż radia, do każdego modelu Audi. Jeżeli szukasz ramki do innego modelu samochodu, sprawdź również inne działy, które znajdują się na naszej stronie.


Test

Ramki radiowe

Wyświetlono: 1 – 25 z 25 wyników