Test

Przewody do zmieniarek

Wyświetlono: 1 – 8 z 8 wyników

Kable do zmieniarek CD
Asortyment sklepu Car-Tronic to między innymi funkcjonalne kable do zmieniarek, które występują w przeróżnych konfiguracjach. Przygotowaliśmy modele dopasowane do samochodów wielu marek. Przewody umożliwiają podłączenie zmieniarki CD z radioodtwarzaczem lub fabryczną nawigacją. Długość każdej wiązki wystarcza na bezproblemowy montaż urządzeń, znajdujących się w bagażniku oraz w kokpicie, obok kierownicy. Wszystkie produkty dostępne na Car-Tronic pochodzą od renomowanych marek, a do ich produkcji wykorzystano najwyższej jakości surowce. To dlatego nasze przewody do zmieniarek są tak trwałe i cieszą się dużą popularnością. Naszym klientom oferujemy wersje o różnej długości. Wiele z nich objęto gwarancją, co jest dowodem niezawodności oraz solidnego wykonania.

Adaptery do zmieniarek
Oferta sklepu Car-Tronic to nie tylko kable do zmieniarek. Proponujemy także serię produktów dodatkowych, szczególnie przydatnych podczas montażu sprzętu. Znajdziesz u nas między innymi przydatne adaptery do zmieniarek, także dopasowane do przeróżnych pojazdów. Przydają się głównie w przypadkach, gdy w samochodzie znajduje się blok mini ISO z wieloma pinami, którego rozdzielenie jest niemożliwe. Wówczas należy zainstalować adapter do zmieniarek, zwany często rozdzielaczem. Po zamontowaniu możesz cieszyć się funkcjami urządzenia do woli, bez żadnych przeszkód.
 

Solidny sprzęt car audio
Warto przypomnieć, że specjalizujemy się w różnego rodzaju osprzęcie car audio, a adaptery, czy kable do zmieniarek to zaledwie mała część dostępnej oferty. Jeżeli chcesz zbudować w swoim pojeździe profesjonalne nagłośnienie, które będzie Cię satysfakcjonować, to z pewnością nasz asortyment Cię zainteresuje. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami oraz producentami, dlatego możemy oferować klientom profesjonalny sprzęt w korzystnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Nie zapominaj, że w razie jakichkolwiek pytań, zawsze służymy pomocą. Wystarczy się z nami skontaktować.