FineVu

FINEVU - WIODĄCA NA ŚWIECIE MARKA KAMER SAMOCHODOWYCH i WIDEOREJESTRATORÓW JAZDY
FineVu to marka renomowanego producenta elektroniki samochodowej – firmy FineDigital Inc. Znakiem rozpoznawczym FineVu jest produkcja bardzo niezawodnych wideorejestratorów samochodowych wyróżniających się wysoką jakością wykonania, bogatym wyposażeniem, przystępną ceną oraz intuicyjnie łatwą obsługą. Kamery samochodowe FineVu oferują wiele praktycznych rozwiązań i opcji, ale nie są przy tym naszpikowane mnogością rzadko używanych lub wręcz nawet często nikomu niepotrzebnych funkcji.

FineVu opracowuje oraz produkuje wideorejestratory pod własną nazwą we własnej fabryce. W przeciwieństwie do wielu innych marek, rejestratory FineVu nie są wytwarzane w ogólnodostępnych zewnętrznych fabrykach z dodanym jedynie logo zamawiającego. FineVu wytwarza rejestratory we własnym zakresie. Dzięki temu firma ma pełną kontrolę nad jakością, poczynając od etapu projektowania, poprzez produkcję i kończąc na finalnym testowaniu. Nie od dziś wiadomo, że wideorejestratory samochodowe koreańskich producentów są powszechnie uznawane za jedne z najlepszych na świecie. FineVu należy do ścisłej czołówki tych producentów.

FineDigital Inc. z siedzibą w Korei Południowej od 1992 roku dostarcza najlepsze produkty i rozwiązania w obszarze IT dla motoryzacji. Jako wiodący dostawca innowacyjnych systemów elektroniki samochodowej, firma Finedigital i jej marka FineVu posiadają bardzo silną pozycję i rozpoznawalność na rynku. Duże inwestycje w badania, rozwój, kontrolę jakości oraz poprawę niezawodności produkowanych wideorejestratorów i nawigacji samochodowej GPS, to priorytety od początku działalności firmy FineDigital oferującej produkty pod markami FineVu, FineDrive, FineCaddie.

Test

FineVu

Wyświetlono: 1 – 28 z 28 wyników