Parksystem Automotive

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem ultradźwiękowych systemów wspomagania parkowania, produkowanych przez największych światowych producentów. Działamy zarówno na rynku polskim, jak i na terenie krajów Europy Środkowej.

Największą zaletą oferowanych przez nas systemów jest fakt, iż bez względu na pogodę i temperaturę otoczenia w skuteczny sposób ostrzegają one kierowcę o pojawieniu się przeszkody w zdefiniowanym obszarze poza pojazdem, pozwalając tym samym na reakcję i uniknięcie kosztownych i czasochłonnych napraw samochodu. Podwójny system ostrzegania, informujący sygnałem dźwiękowym o pojawieniu się przeszkody oraz wskazujący dokładną od niej odległość w połączeniu z supernowoczesną technologią ultradźwiękowych sensorów stanowi nieocenioną pomoc dla każdego kierowcy.

Naszym Partnerom zapewniamy szeroką gamę produktów o najwyższej jakości, najlepsze na rynku ceny, doskonałe warunki gwarancji oraz bezpłatną dostawę, bez względu na jej wielkość. Oferujemy szeroki asortyment ultradźwiękowych czujników parkowania przeznaczonych do montażu w samochodach osobowych, terenowych oraz dostawczych, wraz z profesjonalną obsługą realizowaną poprzez sieć naszych Przedstawicieli Handlowych.

Aktywnie wspieramy działania sprzedażowe naszych Partnerów, oferując oryginalne i różnorodne materiały reklamowe, częstą i widoczną reklamę w najpoczytniejszej prasie branżowej oraz udział w akcjach promocyjnych skierowanych do końcowego odbiorcy.

Zapraszamy  Państwa do współpracy.

Test

Parksystem Automotive

Wyświetlono: 1 – 1 z 1 wyników