GMS

Akcesoria samochodowe marki GMS

Znakiem rozpoznaczym urządzeń GMS jest innowacja, siła napędowa postępu technologicznego, w tym zakresie współpracujemy z najwyższej klasy producentami komponentów nowych technologii , takimi jak Intel i Philips. Ponad 34 lata tradycji i doświadczenia w produkcji najwyższej jakości urządzeń obejmuje w GMS wiele aspektów: od bliskiej współpracy z działem badawczo-rozwojowym , przez współpracę z najlepszymi dostawcami, aż po sam proces produkcji gdzie technologiczne innowacje skutecznie włączamy w projektowane przez nas produkty, czyniąc z nich doskonałą odpowiedź na potrzeby ciaglę zmieniającego się rynku samochodowych multimediów. Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, nasze produkty dostępne sa w sieci profesjonalnych serwisów montażowych na terenie  Polski i Europy. Nie jest tajemnicą że produkty GMS wytwarzane są w Azji w fabrykach gdzie powstają takie marki jak Blaupunkt czy Clarion

Dlaczego GMS ?

Kluczowe komponenty: procesory, pamięci, półprzewodniki użyte w produkcji stosujemy tylko od najlepszych producentów, w naszych produktach nie stosujemy zamienników ani też elementów od dostawców którzy nie posiadają wymaganych homologacji i certyfikatów. Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny,. Jesteśmy firmą polską o kapitale polskim, prezentujemy polską myśl techniczną, jako pierwsza polska firma wprowadziliśmy urządzenia z wbudowanym procesorem dźwięku DSP , w chwili obecnej rozwijamy urządzenia z systemem Android oparte na  procesorach Intel Atom przeznaczonych do użytku branży samochodowej, w zakresie badań współpracujemu z labolatorium Politechniki Świętokrzyskiej.

Czytaj dalej

Radio GMS — czym się wyróżnia?

Podczas wyboru radio chcemy zakupić produkt jak najlepszej jakości, które spełni w stu procentach nasze oczekiwania. Gwarancją spełnienia oczekiwań jest radio GMS, firma poprzez wiele lat tworzenia sprzętu znana jest z produkcji urządzeń jak najwyższej jakości. Radio GMS posiada wiele nowych rozwiązań technologicznych, które wprowadzane są regularnie, co czyni je jednymi z najlepszych produktów dostępnych na rynku.

Stacja multimedialna GMS na car-tronic.pl

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie wysokiej jakości sprzętu w swoim samochodzie, to stacja multimedialna GMS jest produktem stworzonym właśnie dla Ciebie. Posiadająca dotykowy ekran stacja jest produktem wyposażonym w wiele udogodnień dla posiadacza. Połączenie samochodu z bluetooth nigdy nie było tak łatwe, dodatkowo stacja multimedialna GMS ma wbudowany odtwarzacz płyt, czytnik kart pamięci oraz gniazdo USB. Nie jest to koniec zalet, produkty GMS są stacjami dedykowanymi, dzięki czemu nikt nie zauważy różnicy pomiędzy fabryczną stacją a produktem od GMS.

Kamery cofania GMS, miej zawsze oczy dookoła głowy!

Dla wielu osób jazda samochodem do tyłu stanowi duży problem. Dzieje się tak szczególnie wtedy, gdy posiadamy ograniczoną widoczność, na przykład podczas jazdy większym samochodem, lub gdy nasz samochód nie posiada funkcjonalnej tylnej szyby. W takich momentach warto sięgnąć po kamery cofania GMS. Swobodny dostęp do kamery cofania GMS sprawia, że jazda do tyłu nie stanowi żadnych problemów. Dzięki użyciu tego sprzętu nie musimy się martwić o wystające z ziemi elementy lub o zwierzęta przebiegające za naszym samochodem.

Kamery samochodowe GMS — innowacyjne rozwiązanie pomagające na trasie

Bezpieczeństwo jest podstawą każdego rozważnego kierowcy samochodu. Niezależnie, czy chodzi o udokumentowanie stłuczki, wypadku, czy po prostu nagranie naszej trasy, kamery samochodowe GMS spełniają wszystkie zadania, jakie przed nimi postawimy. Rejestrowanie trasy jest niezwykle ważne, a nagranie może okazać się dowodem, który uratuje nas od poniesienia niesłusznej kary.

Test

GMS

Wyświetlono: 1 – 7 z 7 wyników